Hotell Lydia meeskond

Diana Timberg hotellijuht
T: (+372) 733 0377
E: diana@lydia.ee
Angela Järg Müügi- ja turundusjuht
T: (+372) 737 1040
E: angela@lydia.ee
Kairi Jürisson Majutusjuht
T: (+372) 733 0377
E: kairi@lydia.ee
Kristi Reinfeldt Turundusspetsialist
T: (+372) 737 1040 
E: kristi.reinfeldt@lydia.ee
Reet Kalamees Skandinaavia turu müügijuht
T: (+372) 733 7188
E: reet@lydia.ee
Marje Kallion Rühmade müügijuht
T: (+372) 733 7184
E: marje@lydia.ee
Tiina Seliste personalijuht
T: (+372) 733 7183
E: tiina@lydia.ee
Riina Märtson restoran hõlm toitlustusjuht
T: (+372) 730 4225
E: riina@lydia.ee 
Sven Pärn restoran hõlm peakokk
T: (+372) 528 9130
E: sven.parn@lydia.ee
Tanel Roosen Haldusjuht
T: (+372) 501 6623
E: tanel@lydia.ee
.