Henkilökunta

Diana Timberg Hotellinjohtaja
P: (+372) 733 0377
E: diana@lydia.ee
Angela Järg Myynti- ja markkinointipäällikkö
P: (+372) 737 1040
E: angela@lydia.ee
Kairi Jürisson huoneiden jakopäällikkö
P: (+372) 733 0377
E: kairi@lydia.ee
Kristi Reinfeldt markkinointiasiantuntija
P: (+372) 737 1040
E:  kristi.reinfeldt@lydia.ee
Reet Kalamees Suomen/Skandinavian myyntipäällikkö
P: (+372) 733 7188
E: reet@lydia.ee
Marje Kallion RYHMIEN MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
P: (+372) 733 7184
E: marje@lydia.ee 
Tiina Seliste  HENKILÖSTÖPÄÄLLIKKÖ
P: (+372) 733 7183
E: tiina@lydia.ee 
Riina Märtson RUOKAILUPÄÄLLIKKÖ
P: (+372) 730 4225
E: riina@lydia.ee 
Keittiömestar HÕLM-RAVINTOLAN KEITTIÖMESTARI
P: -
E: -
,
,