Henkilökunta

Kristo Seli Hotellinjohtaja
P: (+372) 525 6000
E: kristo@lydia.ee
Diana Timberg Myynti ja -markkinointipäällikkö
M: (+372) 5564 4456
P: (+372) 737 1040
E: diana@lydia.ee
Kairi Jürisson vastaanottopäällikkö
P: (+372) 733 0377
E: kairi@lydia.ee
Cäthly Oja Viestintäasiantuntija
P: (+372) 737 1041
E: cathly@lydia.ee
Reet Kalamees Suomen/Skandinavian myyntipäällikkö
P: (+372) 733 7188
E: reet@lydia.ee
Timo Rist Revenue manager
P: (+372) 737 1043
E: timo@lydia.ee
Marje Kallion Ryhmien myyntipäällikkö
P: (+372) 733 7184
E: marje@lydia.ee
Moonika Einaste Myyntiassistenti
P: (+372) 737 1042
E: moonika@lydia.ee
Tiina Seliste Kirjanpitäjä
P: (+372) 733 7183
E: tiina@lydia.ee
Riina Märtson ruokailupäällikkö
P: (+372) 730 4225
E: riina@lydia.ee 
Lauri Ülenurm Hõlm-ravintolan keittiömestari
P: (+372) 730 4207
E: lauri@holmrestoran.ee