Pulmad Lydias

Unistuste pulmad Tartu vanalinnas Toomemäe nõlval – see kõlab imeliselt! 4* Superior hotell Lydia sündmuskeskus on just sellel tähtsal päeval  Teie enda nägu ja Teie soovide sümbioos.

Kujunda elu meeldejäävaim päev eriliseks glamuurses Lydia sündmuskeskuses. Pakkudes tõelist elamust ja imelisi mälestusi kogu eluks kuni 90 pulmakülalisele. Lydia sündmuskeskuse interjööri iga detail sobitub päeva, mis on pühendatud erilistele hetkedele ja kustumatutele mälestustele.
Funktsionaalne sündmuskeskus on ideaalne võimalus loomaks maagilist atmosfääri olenemata Teie peo suurusest, stiilist või temaatikast. Mugavust loob ka võimalus korraldada abielu sõlmimise tseremoonia otse Lydia sündmuskeskuse muinasjutulises ja intiimses miljöös.

Foto: Laura Strandberg  → 

Fotod: Kukeke klõpsutab (1-3: Presidendi sviit & sündmuskeskus), Angelica Tikk (4-5: Presidendi sviit),
Laura Strandberg (6: Hotelli lounge)

Lisaks sündmuskeskusele on võimalik valida meeldejääv ja piduliku õhtusöögiga privaatne pulmapidu kuni 22 külalisele naturaalse päevavalgusega Harald Mattiase valges saalis.


Kokakunsti tipptase Teie imeliseks pulmapäevaks restoranilt HÕLM
Restoran Hõlm peakokk Sven Pärn koos kogenud meeskonnaga pakuvad üllatusi täis maitseelamusi ja kulinaarseid naudinguid vastavalt Teie personaalsetele eelistustele. Valikus on nii mitmekülgne ja rikkalik buffee, hõrgutav grupimenüü kui ka maitsenaudinguid pakkuv suupistevalik ja suus-sulavad desserdid. Tartu südalinnas asuv restoran kuulub MICHELIN Guide 2022 soovitatud restoranide hulka ning restorane koondava gastronoomia teejuhi White Guide Nordic valikul Põhjamaade parimate restoranide hulka.

Foto: Kukeke klõpsutab

 Kui hindate oma külalisi ja iseenda aega ning soovite kõigile külalistele meeldejäävat pulmapidu, mis räägiks igas elemendis just Teie lugu, siis koos Teiepoolse pulmakorraldajaga saab see kindlasti teoks. Lydia hotell on selleks parim koht.

Iga pulmapidu on eriline, seetõttu on personaalne lähenemine meie prioriteet.
Võta meiega julgelt ühendust, helistades telefonil +372 730 4225 või saates e-kiri: riina@holmrestoran.ee

Tutvu ka paketiga:  Pulmadeks valmistumine Lydia hotelli kaunites sviitides

Foto: Kukeke klõpsutab
Broneeri tuba