www.lydia.ee veebisaidi privaatsuspoliitika

Mida tähendab käesolev privaatsuspoliitika?

Oleme OÜ Lydia Hotell (Hotell Lydia) veebisaidil aadressil www.lydia.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas Lydia Hotell infot kasutab või avalikustab; (c) teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. OÜ Lydia Hotell jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides. Lydia Hotelli teenuseid ja kaupu tellides ja ostes ning uudiskirjaga liitudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.


Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Ostu-ja teenuste tellimuste ning uudiskirja soovijate info. Lydia Hotell võib paluda teil teatud veebisaidi väljadel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.

IP aadress ja "küpsiste" informatsioon. Nagu paljude teistegi veebisaitide puhul, salvestab Lydia Hotelli veebisait teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega "küpsised" (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad teie veebilehitsejat Lydia Hotelli serveris end automaatselt identifitseerida. Soovi korral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuigi sellega seoses võib teatud veebisaidi aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega. Lydia Hotell ei seo IP-aadressi personaalsete isikuandmetega. See tähendab, et teie kasutaja sessiooni jälgitakse, kuid teid ei seostata isiklikult. Kuigi teatud sorti küpsised võimaldavad meil teie andmeid säilitada - näiteks veebivormide täitmisel. Sedasorti küpsiseid saadetakse veebilehitsejale ainult juhul kui olete andnud oma nõusoleku informatsiooni säilitamiseks.


Kuidas Lydia Hotell veel kasutab veebilehel kogutud andmeid?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib Lydia Hotelli veebisaidi külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebisaiti või teistel avalikel eesmärkidel. Lydia Hotell võib teie poolt avalikustatud andmeid kasutada teadete saatmiseks, näiteks veebisaidi kasutustingimuste muutumisel või tähtsa informatsiooni edastamiseks toodete, teenuste muutuste kohta.

Lydia Hotell võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad Lydia Hotellile teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena käesoleva privaatsuspoliitikaga kooskõlas. Kolmandateks osapoolteks on Lydia Hotelli partnerid, kelle ülesanneteks on kaupade, teenuste tellimine, transport, veebisaidi hooldamine, sisuhaldus ja turundus.

Olukordades, kus te olete jaganud oma andmed seoses küsimuste või teabenõudega toodete või teenuste kohta, mida pakub üks meie äripartneritest, võime info edasi saata ka tarnimisega seotud äripartneritele.

Lydia Hotell avalikustab kasutajate andmeid selleks õigustatud riigiasutustele, õiguskaitseorganitele ja kohtule. Lisaks võib Lydia Hotell jagada teavet, et uurida, takistada või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.


Kasutaja õigused

Juurdepääs ja parandused. Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid Lydia Hotell omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreerunud kasutaja andmeid saab muuta või kustutada, võttes meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil.

Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.


Turvalisus

Lydia Hotelli veebisait omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebisaidil kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.


Välised lingid

Lydia Hotelli veebisait kasutab linke, mille veebisaite haldavad kolmandad osapooled. Kui te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse teid Lydia Hotelli saidilt edasi veebisaiti omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebisaitide vahel eksisteerib seos, ei oma Lydia Hotell kontrolli kolmanda osapoole veebisaidi üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastades mõnda sellistest saitidest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.


Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades OÜ Lydia Hotell veebilehte nõustute Lydia Hotelli privaatsuspoliitikaga. Kui te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebisaiti kasutada. Lydia Hotell jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebisaidi kasutamine näitab teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.


Kontaktandmed

Kui teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust kirjutades e-mail info@lydia.ee

OÜ Lydia Hotell
Ülikooli 14, 51003 Tartu, Eesti
Reg. nr.: 14004970

T: (+372) 733 0377
E: reception@lydia.ee

Viimati muudetud: 12.03.2024